Rynek wtórny
Rynek pierwotny
Rynek komercyjny
Projekty domów
Rodzaj nieruchomości
Rodzaj transakcji
Powierzchnia (m2)
Cena
Pokoje
Miejscowość lub region
Dzielnice i ulice
Okolice
MÓJ KRN


szukaj po słowie:

w dziale:



   
« nowsze wiadomości    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    ...    starsze wiadomości »
Księży Młyn – perła łódzkiej architektury
Źródło: KRN.pl, 24.03.2022
Księży Młyn w Łodzi to osiedle o bogatej historii, które doświadczyło XIX-wiecznej rewolucji przemysłowej. Jednym z symboli miasta są, znajdujące się tu monumentalne Beczki Grohmana. Zespół miejski rozrósł się dzięki Karolowi Scheiblerowi jednemu z najbogatszych łódzkich przedsiębiorców XIX wieku.
Przyczółek Grochowski – jak sprawdza się utopijna wizja Hansenów po latach?
Źródło: KRN.pl, 28.02.2022
Przyczółek Grochowski na Pradze Południe w Warszawie to ciekawy przykład architektury. Być może nie byłoby takiego szumu, gdybym nie fakt, że jest to tylko… jeden blok. Obiekt zajmuje kwartał o powierzchni 11,2 ha. Jest to projekt Oskara i Zofii Hansenów, który zakładał wykorzystanie stworzonej przez nich teorii Formy Otwartej. Pekin, bo i tak bywa nazywana ta realizacja, znajduje się na styku Saskiej Kępy, Grochowa oraz Gocławia. Co zakładała teoria małżeństwa Hansenów? Czy ich utopijna wizja sprawdziła się w praktyce? Jak obecnie oceniany jest Przyczółek Grochowski?
Szukasz domu w Małopolsce? Poznaj najciekawsze oferty na rynku: dom jednorodzinny w Krzyszkowicach
Źródło: KRN.pl, 24.02.2022
Dom jednorodzinny w Krzyszkowicach to nieruchomość idealna dla rodziny poszukującej odpoczynku od miejskiego zgiełku. Jednocześnie z tej malowniczej okolicy niedaleko jest zarówno do Myślenic, jak i do Krakowa.
Jak zaaranżować ścianę za telewizorem?
Źródło: KRN.pl, 22.02.2022
Ściana za telewizorem to często najbardziej ekspozycyjna płaszczyzna w całym wnętrzu. Posiada ogromny potencjał dekoracyjny, który zdecydowanie warto wykorzystać. Dzięki niej można nadać wnętrzu indywidualnego rysu bądź też całkowicie je odmienić i to nawet bez potrzeby przeprowadzania gruntownego remontu. Sprawdź nasze propozycje na piękną aranżację ściany telewizyjnej!
Budujesz dom z drewna? Zobacz jakie wkręty do drewna powinieneś posiadać
Źródło: KRN.pl, 21.02.2022
Polacy zakochali się w drewnianych budynkach, a te coraz częściej pojawiają się na ich działkach. Jednak do budowy wymarzonego domu będziesz potrzebował nie tylko odpowiedniej jakości drzewa czy elementów stalowych, ale również małych części łączących takich jak wkręty do drewna. Jak dobrać najlepsze? Podpowiadamy.
Jak tworzyć projekty na rynku premium, które usatysfakcjonują wszystkich?
Źródło: KRN.pl, 14.02.2022
Architekt, deweloper i kupujący – trzy perspektywy.
Krakowskie kamienice: średniowieczna kamienica Hetmańska – Stara Mennica
Źródło: KRN.pl, 08.02.2022
Na krakowskim Rynku Głównym stoi już od XIII w. Na przestrzeni wieków zmieniali się nie tylko właściciele, ale i funkcje budynku.
Styl nowojorski, czyli esencja wielkomiejskiej przytulności
Źródło: KRN.pl, 19.01.2022
Luksus, przestronność, elegancja – oto esencja stylu nowojorskiego. Ów nurt aranżacyjny, który narodził się w bogatej części Manhattanu, zachwyca coraz większe grono Polaków. I nic dziwnego, urzeka on bowiem przytulnością, połączoną z subtelną dekoracyjnością oraz niesamowitą wygodą. Zobacz, czym charakteryzują się wnętrza rodem z miasta, które nigdy nie śpi.
Styl mid-century modern, czyli niewymuszona elegancja w wyjątkowym wydaniu
Źródło: KRN.pl, 05.01.2022
Wzornictwo minionych epok stanowi ważny punkt odniesienia dla projektantów wnętrz. Na fali nostalgii za latami 50. i 60. okazało się, że rozwiązania stosowane kilkadziesiąt lat temu równie dobrze sprawdzają też dzisiaj. Doskonałym dowodem na to jest styl mid-century modern kojarzący się z eleganckimi wnętrzami z połowy wieku, a konkretnie – z przestrzeniami wypełnionymi światłem, designerskimi meblami oraz kolorowymi akcentami.
Giszowiec. Historia śląskiego miasta-ogrodu
Źródło: KRN.pl, 03.01.2022
Spacerując po zimowym Giszowcu, zdaje się, jakby w jednym miejscu spotkały się dwie cywilizacje. W przeciwieństwie do siebie stoją skąpane w słońcu urocze domki i dające cień wysokie bloki z wielkiej płyty z lat 70. ubiegłego wieku. To miasto-ogród – architektoniczny wzór samowystarczalnego, pełnego zieleni osiedla. Jaka jest historia jego powstania, dlaczego większość domów zastąpiono wielką płytą i czy podczas podróży na Górny Śląsk warto ten Giszowiec… łobejrzeć?
« nowsze wiadomości    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    ...    starsze wiadomości »
ZAPISZ SIĘ DO BIULETYNU
W darmowym biuletynie KRN.pl co tydzień
otrzymasz najświeższe informacje.
Zobacz przykładowy biuletyn.