Rynek wtórny
Rynek pierwotny
Rynek komercyjny
Projekty domów
Rodzaj nieruchomości
Rodzaj transakcji
Powierzchnia (m2)
Cena
Pokoje
Miejscowość lub region
Dzielnice i ulice
Okolice
MÓJ KRN


szukaj po słowie:

w dziale:



   

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Renta – kolejne oddziały w największych miastach Polski już działają!

Wypożyczalnia budowlana Renta – historia

 
Wypożyczalnia narzędzi i maszyn budowlanych Renta to firma, której początki sięgają 2016 roku. Wtedy to w fińskiej miejscowości Vantaa połączone zostały trzy przedsiębiorstwa z Finlandii - Telinekymppi Oy, Kehä-Kone Oy i Jasoca Oy. Tym samym powstała baza, na fundamentach której rozwinęła się wypożyczalnia o międzynarodowym zasięgu - w pierwszej kolejności działająca w macierzystym kraju, z czasem jednak stawiająca na oferowanie usług w kolejnych krajach.
 
Dynamiczna ekspansja, która rozpoczęła się w Finlandii, a następnie dotarła do Szwecji oraz Norwegii, pozwoliła na stworzenie międzynarodowej sieci wypożyczalni. W 2019 roku Renta rozszerzyła swoją działalność na państwa basenu Morza Bałtyckiego – poczynając od Polski. Obecnie firma działa również na terenach Litwy, Łotwy, Estonii oraz Danii.
 

Wypożyczalnia narzędzi budowlanych z kolejnymi oddziałami w Polsce

 
Rynek usług budowlanych w Polsce jest niezwykle rozwinięty, dlatego Renta stawia na kolejne oddziały w największych miastach. Najnowsze zostały już otwarte i działają w Warszawie, Krakowie, Białymstoku oraz Gliwicach. Dołączyły do licznych już punktów stacjonarnych trafiających z usługami wynajmu do odbiorców zamieszkujących różne regiony Polski.
 

Wypożyczalnia budowlana, która stawia na nowoczesne rozwiązania i technologie

 
W otwartych już oddziałach Renty odbiorcy mogą znaleźć najnowocześniejsze maszyny, sprzęty i narzędzia budowlane. Wszystkie z nich to produkty w pełni profesjonalne, pochodzące od cenionych na rynku producentów, gwarantujące niezawodność w działaniu, wydajność oraz trwałość.
 
W ofercie nie brakuje również sprzętów budowlanych, które wykorzystywane są przez firmy budowlane w zastosowaniach specjalistycznych. Renta stawia przy tym na sprawne i efektywne zarządzanie posiadaną flotą, również z wykorzystaniem nowych technologii.
 

Dlaczego warto postawić na wynajem sprzętu w Renta?

 
Wypożyczalnia budowlana Renta aktualnie posiada bardzo szeroką ofertę maszyn, urządzeń i narzędzi na wynajem. Katalog dostępnych sprzętów jest jednak cały czas poszerzany, dzięki czemu klienci mogą liczyć na dostępność zarówno podstawowych narzędzi czy urządzeń, jak i tych specjalistycznych, przeznaczonych do najbardziej wymagających prac i profesjonalnych zastosowań.
 
Dużym atutem są konkurencyjne stawki za wynajem maszyn budowlanych oraz pozostałych sprzętów, ponadto bezproblemowa realizacja usługi wypożyczenia.
 
Wypożyczając wybrane sprzęty i narzędzia budowlane, klienci mogą liczyć na znaczne oszczędności, ale bez utraty niezawodności działania, jakości czy funkcjonalności użytkowanych maszyn.
 

Plany wypożyczalni na przyszłość

 
Wypożyczalnia narzędzi budowlanych nieustannie poszerza nie tylko katalog oferowanych sprzętów na wynajem, lecz również obszary, w których działa. W planach jest otwarcie kolejnych oddziałów, co oznacza, że w Polsce już teraz można liczyć na dostępność usług zarówno w największych miastach, jak i tych mniejszych.
 
Jeśli w grę wchodzi zachowanie płynności prowadzonych prac budowlanych, dbałość także o płynność finansową, znalezienie miejsca na oszczędności, ale bez strat jakościowych względem realizowanych projektów, warto postawić na ofertę, którą posiada wypożyczalnia sprzętu budowlanego Renta.
 
Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą, warunkami wypożyczenia, a także móc skontaktować się w fachowcami celem porady, wystarczy postawić na rozmowę telefoniczną lub korespondencję mailową, wybierając adresy odpowiadające oddziałowi w danym mieście. 
Źródło: KRN.pl,  2023.05.22
ZAPISZ SIĘ DO BIULETYNU
W darmowym biuletynie KRN.pl co tydzień
otrzymasz najświeższe informacje.
Zobacz przykładowy biuletyn.

Piwnica, komórka lokatorska czy boks rowerowy – co je różni?
Artykuł
Piwnica, komórka lokatorska czy boks rowerowy – co je różni?