Rynek wtórny
Rynek pierwotny
Rynek komercyjny
Projekty domów
Rodzaj nieruchomości
Rodzaj transakcji
Powierzchnia (m2)
Cena
Pokoje
Miejscowość lub region
Dzielnice i ulice
Okolice
MÓJ KRN


szukaj po słowie:

w dziale:   

Grottgera 34 - wysoka jakość i niebanalna architektura

Kraków:

Apartamentowiec Grottgera 34 został zaprojektowany przez znane krakowskie biuro architektoniczne INGARDEN & EWY. Pracownia zasłynęła wielokrotnie nagradzanymi projektami budynków użyteczności publicznej. Jako twórcy oryginalnych brył Małopolskiego Ogrodu Sztuki czy ICE Kraków Centrum Kongresowego mogą proponować nową jakość w budownictwie mieszkaniowym. Apartamentowiec przy ul. A. Grottgera wyróżnia się wobec tego nowoczesną i atrakcyjną architekturą, zrealizowaną z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów budowlanych.

Inwestycję przygotowała spółka Grottgera 34 Sp. z o.o. Sp. k. . Gwarancją wysokiego poziomu usług deweloperskich jest w tym przypadku m.in. wieloletnie doświadczenie inwestora na ogólnopolskim rynku nieruchomości. Projektując apartamentowiec, deweloper uwzględnił najważniejsze oczekiwania wymagających nabywców, w zakresie lokalizacji, dostępu do infrastruktury oraz funkcjonalności. Kamienica, w której do użytkowania oddane zostały apartamenty o różnym metrażu i rozkładzie wnętrz, powstała w dzielnicy Krowodrza. Obszar ten cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno osób, które planują zakup mieszkania, jak i potencjalnych najemców. Nabywcy nieruchomości w centrum mają zatem pewność, że inwestycja w tej części miasta gwarantuje bezpieczne zyski z wynajmu.

Z perspektywy nabywców, którzy poszukują mieszkania na swoje potrzeby, zaletą projektu Grottgera 34 jest kameralność. Apartamentowiec został wybudowany w cichym miejscu, oddalonym od ruchliwych ulic. W jego najbliższym sąsiedztwie znajduje się park z alejkami spacerowymi, z których chętnie korzystają rodziny z dziećmi, osoby starsze oraz miłośnicy wszelkich form aktywnego wypoczynku. Atrakcyjność otoczenia inwestycji wiąże się także z szerokim wyborem różnego rodzaju usług. W dzielnicy Krowodrza nie brakuje bowiem sklepów, szkół czy obiektów użyteczności publicznej.

Dobre położenie inwestycji sprawia, że odległość nie będzie przeszkodą dla wszystkich, którzy chcą jak najczęściej korzystać z atrakcji Starego Miasta. Zamiast spaceru w kierunku Rynku Głównego można zdecydować się także na szybki dojazd komunikacją publiczną. Dzięki licznym połączeniom tramwajowym i autobusowym dzielnica jest dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami Krakowa.

Oferta sprzedaży obejmuje 1-, 2- oraz 3-pokojowe mieszkania o powierzchniach od 42,73 do 96,23. Ich ceny mieszczą się w granicach 9 400-10 500 zł/mkw.

Wizualizacja inwestycji Grottgera 34 w Krakowie
Wizualizacja inwestycji Grottgera 34 w Krakowie

Źródło: KRN.pl,  2017.09.19
ZAPISZ SIĘ DO BIULETYNU
W darmowym biuletynie KRN.pl co tydzień
otrzymasz najświeższe informacje.
Zobacz przykładowy biuletyn.

Remont a podatek dochodowy
Artykuł
Remont a podatek dochodowy