Rynek wtórny
Rynek pierwotny
Rynek komercyjny
Projekty domów
Rodzaj nieruchomości
Rodzaj transakcji
Powierzchnia (m2)
Cena
Pokoje
Miejscowość lub region
Dzielnice i ulice
Okolice
MÓJ KRN


szukaj po słowie:

w dziale:



   

Bunscha Park – pierwsze osiedle z widokiem na zdrowie

Bunscha Park to pierwsze krakowskie osiedle wyposażone w gradiernie hydro-jonizujące, które tworzą zdrowy mikroklimat. Dzięki temu rozwiązaniu mieszkańcy inwestycji będą oddychać powietrzem bogatym w jod, magnez, sód, wapń, potas, brom i inne mikroelementy. Należy zwrócić uwagę, że według najnowszych danych Światowej Organizacji Zdrowia jakość powietrza w Polsce jest najgorsza wśród wszystkich państw Unii Europejskiej, dlatego troska o ochronę środowiska powinna stać się istotnym elementem projektów mieszkaniowych. Idea ta towarzyszyła pracom firmy Bunscha Park Sp. z o.o., odpowiedzialnej za realizację osiedla.

Zdrowe i atrakcyjne otoczenie

Współczesne standardy bezpieczeństwa miejsca zamieszkania dotyczą również minimalizowania zagrożeń związanych z zanieczyszczeniami najbliższego otoczenia. Inwestycja Bunscha Park zapewni wobec tego swoim mieszkańcom warunki porównywalne do tych charakterystycznych dla nadmorskich miejscowości. Zaletą osiedla jest także jego lokalizacja – poza granicami ścisłego centrum miasta, w którym gromadzi się najwięcej szkodliwych pyłów. Inwestycja powstaje w dzielnicy Dębniki, przy ul. K. Bunscha. Warto podkreślić, że na obszarze dzielnicy znajduje się wiele terenów rekreacyjnych, które stanowią punkty wypadowe pieszych i rowerowych wycieczek. Dodatkowym atutem tej części Krakowa jest jej dynamiczny rozwój, uwarunkowany m.in. napływem młodych ludzi, którzy podejmują pracę w firmach działających w Krakowskim Parku Technologicznym. O potencjale dzielnicy świadczy również fakt, że właśnie tutaj powstał rozległy kampus Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Dostęp do infrastruktury

Zaletą osiedla Bunscha Park jest ułatwiony dostęp do komunikacji miejskiej (szybki tramwaj, bliskość pętli tramwajowej), sklepów i obiektów użyteczności publicznej. Deweloper zadbał również o wewnętrzną infrastrukturę: na terenie osiedla zaprojektowano galerię handlowo-usługową oraz alejki spacerowe, małą architekturę i plac zabaw w obrębie strefy rekreacyjnej.

Spójny projekt architektoniczny


Inwestycja składa się z 5 budynków podzielonych na 4 lub 5 kondygnacji. W sprzedaży znalazły się 1-, 2-, 3- oraz 4-pokojowe mieszkania o zróżnicowanym metrażu. Oferta obejmuje lokale o powierzchniach od 28,39 do 82,69 mkw. Charakterystycznymi elementami bryły kompleksu są starannie dobrane materiały, w tym szkło, aluminium, stal nierdzewna czy kamień. Wnętrza zaprojektowano w taki sposób, by pomieszczenia zostały dobrze doświetlone, a przez to wydawały się bardziej przestronne. Komfortowym rozwiązaniem jest również wyodrębnienie strefy parkingowej w podziemnych kondygnacjach.

Zgodnie z przyjętym harmonogramem, inwestycja zostanie oddana do użytkowania w I kw. 2017 r.

 

 

Źródło: KRN.pl,  2016.08.16
ZAPISZ SIĘ DO BIULETYNU
W darmowym biuletynie KRN.pl co tydzień
otrzymasz najświeższe informacje.
Zobacz przykładowy biuletyn.

os. Na Lotnisku 1 – przestrzeń dla rodziny
Artykuł
os. Na Lotnisku 1 – przestrzeń dla rodziny